Jump to content

Иранка се попела на Ахмадинеџадов аутомобил вичући: Ми смо гладни (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Za vreme posete predsednika Mahmuda Ahmadinedžada gradu na jugu zemlje Bandar-Abasu dogodio se nečuveni incident u kome su Iranci pokazali građansku neposlušnost. Na video snimku mogu se videti okupljeni građani kako se penju na predsednikov automobil i uzvikuju mu “Mi smo gladni!”

Извор:

http://www.blic.rs/V...obil-Gladni-smo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Надам се да наш Председник има добра,блиндирана кола,кад наш народ буде кренуо да се пење по његовом ауту...

А,да,дао је оставку...

Ima on blindirana kola i sve to samo nema sluha za narodne muke morace neko dobro da ga opauci da bi poceo da slusa

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Страшно како људи када постану власт изгубе сваки обзир према народу.

Како само игнорише оног дедицу што упорно виче и моли.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...