Jump to content

Свештеник Руске православне цркве: Мадони не треба дати визу за Русију

Оцени ову тему


Препоручена порука

Иминентни свештеник Руске православне цркве позвао је власти да не издају визу Мадони, која планира да пружи подршку геј заједници у Санкт Петербургу приликом њеног концерта заказаног за 9. Август у овом граду.

madonna-33858.jpg

Архиђакон Андреј Курајев, професор на московској теолошкој академији, позвао је санктпетербуршке власти да не издају визу Мадони“јер циљ њене посете јесте да прекрши руски закон”.

Мадона је устала у одбрану сексуалних мањина на свом фејсбук профилу, рекавши да ће на концерту“подржати геј заједницу... И пружити снагу и инспирацију свакоме ко се осећа угњетавано”.

Уколико би прекршила нови санктпетербуршки закон, Мадона би морала да плати казну од 5. 000 рубаља (170 долара) , док би се организатори концерта суочили са тежим последицама.

О закону који је сутпио на снагу 17. Марта ЛГБТ популација из овог града каже да је“хомофобичан” и да му је циљ да скрене пажњу јавности са“стварних политичких и социјалних проблема” у Русији.

Blic

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ni meni se ovo ne dopada nikako.

Zabrane ovog tipa su uvek kontraproduktivne.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

sto je glupost?sirenje nemorala drzava treba da zaustavi a ne da ga podupire sa kojekakvim ,,poznatim,, licnostima.

A ti treba da shvatis da drzava nikako nije tvoja vec podjednako pripada svim gradjanima i da postoje ljudi cije moralne vrednosti se ne poklapaju sa tvojim. Ukratko: da naucis da postujes druge ljude a ne da im nameces svoje stavove.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па шта мислите шта ће бити на том концерту? Када она почне да прича о хомосексуалцима има да је извижде (вероватно ће је и гађати), концерт ће се прекинути (на кратко или потпуно није ни важно). Она ће платити малу казну (добиће јефтину промоцију) у целом свету ће медији причати о њој. Па то јој је и циљ (скандал - њена промоција)!

Најбоља солуција би била да на тај концерт дође мала група људи па да јој пропадне промоција себе саме путем скандала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A ti treba da shvatis da drzava nikako nije tvoja vec podjednako pripada svim gradjanima i da postoje ljudi cije moralne vrednosti se ne poklapaju sa tvojim. Ukratko: da naucis da postujes druge ljude a ne da im nameces svoje stavove.

pa da treba da naucim da postujem i pedofile,nekrofile,sodomiste,narkomane i ostale zato sto oni smatraju da je to sto oni rade dobro.voimje oca...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I ova madona je propala skroz... napunila se botoxom, hoce da joj prsne faca. Baba, a jos ripa po bini... skoro ko oni dronjavi Rolingstonsi....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Koliko god se ja gadio toga što oni jesu i što rade, svestan sam da nemam pravo da ugrožavam njihovu slobodu da rade šta hoće sve dok ne ugrožavaju druge.

Moja slobodna volja se završava tamo gde počinje tuđa. Ono što je problem ovde je to što ruske vlasti i RPC guraju nos u tuđu slobodno volju i pokušavaju da proguraju cenzuru i ograniče slobodu govora što je u pravoj demokratskoj državi nedopustivo.

Još je veće zlo što je komunjarski način razmišljanja (za one koji ne znaju, Putin je bio KGB operativac) spregnut sa Crkvom i time se neigra jedan od osnovnih postulata Hrišćanstva - dobrovoljnost i slobodan izbor.

Bila bi fora da neko ode u Rusiju i da počne da podržava incest jer se nisu setili da donesu taj zakon.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa nisu blesavi da je puste da vrsi kojekakve rituale ko na superbowl-u

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...