Jump to content

Новака за председника Србије

Оцени ову тему


Препоручена порука

Tipsa: Novak za predsednika i ulazimo u EU

Deveti teniser sveta Janko Tipsarević smatra da je Novak Đoković jedan od glavnih aduta u borbi za bolji imidž Srbije i ulazak u Evropsku uniju.

- Srbija ima negativan imidž u svetu. Imali smo problema sa vođama, posebno Miloševićem. Stvorena je loša slika, a ljudi veruju onome čime ih mediji hrane. Svi su zbog ratova, prvo Bosne i Hrvatske, posle problema sa Kosovom mislili da su Srbi, neću da kažem teroristi, ali loši ljudi. Kao što sam rekao u pitanju su lideri koji su radili za svoju korist, a ne dobrobit naroda,. Sport, a posebno Novak stvaraju jednu drugačiju sliku. Tu nema laganja, imate rezultat, u sportu je pobeđivanje manje - više sve. Zovem ga predsednik, napisao sam na Tviteru, 'još jedna pobeda i ućićemo u EU'. Đokovć je jedno od naših glavnih oružja da se nađemo u Evropi. Bez obzira na probleme u evrozoni koje taj savez trenutno more, to je jedina opcija za Srbiju - napisao je Janko u svojoj redovnoj kolumni na sajtu "Tennis Space".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...