Pantera Написано Март 20, 2012 Пријави Подели Написано Март 20, 2012 Tipsa: Novak za predsednika i ulazimo u EU Deveti teniser sveta Janko Tipsarević smatra da je Novak Đoković jedan od glavnih aduta u borbi za bolji imidž Srbije i ulazak u Evropsku uniju. - Srbija ima negativan imidž u svetu. Imali smo problema sa vođama, posebno Miloševićem. Stvorena je loša slika, a ljudi veruju onome čime ih mediji hrane. Svi su zbog ratova, prvo Bosne i Hrvatske, posle problema sa Kosovom mislili da su Srbi, neću da kažem teroristi, ali loši ljudi. Kao što sam rekao u pitanju su lideri koji su radili za svoju korist, a ne dobrobit naroda,. Sport, a posebno Novak stvaraju jednu drugačiju sliku. Tu nema laganja, imate rezultat, u sportu je pobeđivanje manje - više sve. Zovem ga predsednik, napisao sam na Tviteru, 'još jedna pobeda i ućićemo u EU'. Đokovć je jedno od naših glavnih oružja da se nađemo u Evropi. Bez obzira na probleme u evrozoni koje taj savez trenutno more, to je jedina opcija za Srbiju - napisao je Janko u svojoj redovnoj kolumni na sajtu "Tennis Space". Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Pantera Написано Март 20, 2012 Аутор Пријави Подели Написано Март 20, 2012 Свиђа ми се Типсаревићев предлог. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука