Jump to content

Писмо које морам да поделим са вама (од посетиоца портала Поуке.орг)

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Не могу да замислим како је то бити православни Хрват у ндх мислим да је то храброст на нивоу Христове

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 73
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Сав сам се најежио...

Нешто размишљам, изгледа је и морало да дође до ових проблема да би се заиста показала вредност Поука. Људи који вде раде улажу огроман труд, љубав и пожртвовање. Не желим да нешто то претерано истичем, али то је тако. Ово су плодови рада. Верујем и то да смо једини православни сајт који се издржава од самих чланова који то чине пуним срцем кад и како може и опет сајт који сада има свој самостални сервер који опет желимо да дамо на услугу свима вама.

Нови пројекти се крчкају, ради се на неколико њих истовремено и верујем да добри дани тек долазе.

Ово писмо ми је улило додатну снагу да још посвећеније радим ово шта радим. Уз све, најпре верујем у благослов Епископа који нас је подржао.

Па знајте да има нас који вас све сваки дан благосиљамо!

Живе Речи Утехе проповедају радосну вест на један диван начин.

Част ми је што сам ту.

Међу људима има убица које никад нису убиле,лопова који никад нису украли и лажљиваца који говоре сушту истину.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

За нашег брата Хрвата који исповеда веру Православну и који даје своју лепту за одржавање овог места једна песма од Администрације:

Знам да ће да види ово и нека зна да има много оних који му дају своју молитвену подршку.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovakva pisma ukrepe čoveka,daju mu nadu,i motiv za svakodnevni život a naročito kad je bilo kakav rad u pitanju.Verujem da pisac ovog pisma,naš brat,nije u potpunosti svestan kakvu nam je istinsku radost i volju dao da ovaj sajt opstane,Vrednost ovog sajta su članovi koji ga čine,živi ljudi koji svakodnevno ovde pišu,čitaju i koji čine ovaj sajt onim što jeste - Žive Reči Utehe.Lepo je čuti a i ohrabri činjenica da je nekome ovaj sajt zajedno sa svim članovima koji ga čine bio na korist.Još jednom,hvala Bogu za sve i na svemu.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao i biti rimokatolik Srbin u Srbiji.

Ali ti si naš Zaki.Mi tebe volimo. emoticon-0128-hi.gif

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao i biti rimokatolik Srbin u Srbiji.

Моја је мајка Српкиња крштена у католичкој цркви. Иде редовно у локалној жупној цркви. Никаквих проблема нема да било коме каже да је Српкиња католкиња.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Моја је мајка Српкиња крштена у католичкој цркви. Иде редовно у локалној жупној цркви. Никаквих проблема нема да било коме каже да је Српкиња католкиња.

slava3

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иво Андрић се супер проводио као Србин римокатолик у Србији. ;) Није му фалила ни длака с главе, напротив.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је заиста једно изузетно свједочанство!

Само срце које косне роса Божије благодати може да овако хрли за Царством Небеским.

Господ је са вама драги брате, нека би вас благословио сваким благословом, а и мене недостојног вашим светим молитвама! Амин, амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Искрено, мени се чини да све зависи од места. Није исто бити Србин римокатолик у Малом Зворнику и у Београду. Или Хрват православац у Вуковару и Ријеци

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...