Jump to content

Градоначелник Париза против градње православне Цркве

Оцени ову тему


marko_13

Препоручена порука

А зашто је онда Православна црква прихватила само барок од уз разне облике "византијске" архитектуре?

Зашто никада није пратила ранија раздобља кроз њихова архитектонска решења?

To zaista moraš da pitaš nekoga ko je upućen, a ja zaista ne mogu ni da naslutim šta je motiv za tako nešto nebulozno. Postoje ljudi arhitekte i oni treba da rade taj posao, a žalosno je što o gradnji odlučuje neko ko je laik. To bi bilo kao kad bih ja odlučivala o pitanjima vere po svom vlastitom nahođenju i ignorisala one koji o tome znaju. Uz dužno poštovanje sveštenstva, ali arhitekturu treba ostaviti arhitektima kao i ostale oblasti njihovim stručnjacima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nek menjaju gradonacelnika osim ako ne misle svi isto ko i on, fora je samo u krovu iako je zamisao da izgleda kao iz bajke da se kupolje promaljaju iznad oblaka, al onda su trebali mozda zaobliti te resetke, i dodati jos vinove loze pa imaju i vina i mogu svi da piju, al da se razmontiraju okolne zgrade i napravi park :)

dobro je to samo da ne bude tolko stakla da ne navale sufiji dzudzabajci, jaka stvar jesti staklo i odvaljivati se, aj da vidimo ko kolko vina moze da popije a da sacuva koncentraciju :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...