Zawisza Написано Фебруар 14, 2012 Пријави Подели Написано Фебруар 14, 2012 Julijancima srećan Trifun, Gregorijancima Valentin a svima neka bude dan ispunjen vinom i ljubavlju nishizawa and Анастасија је реаговао/ла на ово 2 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
marko_13 Написано Фебруар 14, 2012 Пријави Подели Написано Фебруар 14, 2012 Hvala, takodje! Желе Зека је реаговао/ла на ово 1 Призван или не, Бог је увек ту Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука