obi-wan Написано Март 1, 2012 Пријави Подели Написано Март 1, 2012 Da li u samoj Bibliji postoji određeni princip koji nam pomaže da tako tumačimo Bibliju, kako si ti naveo u uvodnom postu? Samo glasno razmišljam. Ne postoji. "Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
dragisa Написано Март 1, 2012 Пријави Подели Написано Март 1, 2012 najbolji princip za razumevanje Svetog Pisma su dali Sveti Oci :"cini da bi razumeo" Everyone’s got a plan until they get hit. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука