Jump to content

Домаћине, ожени се! - Ваше мишљење о тој емисији

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Гости

Шта мислите о овом начину упознавања и могућих бракова? Мислите ли да ће се све ове жене удати за ове момке?

линк ка последњој емисији другог серијала

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не подржавам никакво јавно експонирање, па макар то било и из неких "хуманистичких" разлога. Мислим да се увек ради о некој врсти егзибиционизма.

Из овог бих издвојио само делимично неке уметничке форме као што су рецимо певање и глума, чија је суштина управо у појављивању пред неким.

Све остало.. само информативно.

Да ли си крао-крао сам. Довиђења.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je prvo show pa tek onda provodadzisanje (u man.Kaoni provodadzije na fresci gore u paklu?! hell yeah),

Svaka zena dobija novac po danu odnosno nedelji ucestvovanja, tako da se mnoge a priori prijavljuju zbog toga.

Takodje niko nije u obavezi, pa ni ako pobedi, da zasnuje brak sa onim koji ju je izabrao.

A da li je moguce da nesto uspo, pa sve je moguce.

Nacelno reality show-ovi se prave zbog profita a ne iz humanih razloga

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта мислите о овом начину упознавања и могућих бракова? Мислите ли да ће се све ове жене удати за ове момке?

линк ка последњој емисији другог серијала

hahahaha,ovo jre bre smejurija...pa gori dijalozi nego spanske serije

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свака нова емисија оваквог типа је гора од претходне (свадба 48 сати, мењам жену, домаћине ожени ме, тренутак истине, луда кућа...). Не би ме чудило да ускоро почну да снимају емисије типа: врачара 48 сати (за то време вам врачара скида магију), проживите недељу дана као проститутка...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To je unistavanje porodice i brak i pravljenje shoubiznisa od toga.

A ne gej parada.

Al protiv ovoga niko ne pravi setnju...steta pridruzio bih joj se.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zivot na selu je veoma ponizavan kao i termin "seljak" i vreme je da se ta nepravda ispravlja.

Zivot na selu je tezak i to nikad nece moci da se ispravi. Ni za milion godina. Zato sto ce zivot na selu uvek biti tezi nego zivot u gradu.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

uskoro ce biti sasvim suprotno

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сећам се изјаве једног "домаћина" (какви су нам домаћини - такво нам је и село), од пре месец дана: "Жена има да слуша! Мушкарац, човек је изнад жене! Жена је жена, и никада не може бити човек!"

Сама емисија је смејурија, али Господ није избирљив када су у питању путеви спасења

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свака нова емисија оваквог типа је гора од претходне (свадба 48 сати, мењам жену, домаћине ожени ме, тренутак истине, луда кућа...). Не би ме чудило да ускоро почну да снимају емисије типа: врачара 48 сати (за то време вам врачара скида магију), проживите недељу дана као проститутка...

Pa bilo je i toga '90.-tih,secam se da se stalno pojavljivala neka agencija "Ramovic" i neki lik pod imenom Ljubisa Trgovcevic vrti neki prsten i skida covek magiju cim pozoves telefonom....Koliko je ovaj narod plitak vidimo po svim tim emisijama

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e dada taj lik mi je presmesan, kad upadne u trans i drzi se za prsten i pocne kao da se trese i da mumla i onda ko iz topa izdeklamuje odgovor hahaha :D

http://www.svet.rs/c...alni-ra%C4%8Dun

evo megamix

http://www.youtube.com/watch?v=BmFePB9jvLk

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zivot na selu je tezak i to nikad nece moci da se ispravi. Ni za milion godina. Zato sto ce zivot na selu uvek biti tezi nego zivot u gradu.

Живот на селу јесте тежак али никад неће бити тежи него је у граду и то се никада неће променити.Ја ово тврдим и из личног искуства..а ти.....на основу чега?

Јес да пуно ствари може да се поправи.. ................(к`о па да у граду тече мед и млеко smej.gif).. али то не сме никако "изобличити" сеоски амбијент.

Ваистину Воскресе !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Живот на селу јесте тежак али никад неће бити тежи него је у граду и то се никада неће променити.Ја ово тврдим и из личног искуства..а ти.....на основу чега?

Filmova ocigledno. Ja nit sam ziveo na selu niti u gradu pa ne znam.

Mora da predlozim ocu da se svi kolektivno preselimo nazad kod dede, posto je tamo lakse nego ovde gde smo, mi smo jelte ludi, pa smo izabrali teze. :) Rekla mi jedna gospodjica gospodja ili nesto trece na forumu da je zapravo u selu lakse, zna ona iz iskustva.

:D

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...