Jump to content

Voditelj TopGear-a za streljanje štrajkača

Оцени ову тему


Crveni Baron

Препоручена порука

Evo link

http://www1.serbiancafe.com/lat/vesti/14/94562/voditelj-topgear-a-za-streljanje-strajkaca.html

...ali ovo sam morao da izdvojim...

„Ponekad vozom idem u London, ali uvek moram da siđem u Ridingu jer se stalno neko baca pod voz. Razmislite, zašto bi morali da se zaustavimo zbog toga što smo nekoga udarili? Koji je smisao zaustavljanja? Njima neće biti bolje”, zaključio je Klarkson.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...