w.a.mozart Написано Новембар 26, 2011 Пријави Подели Написано Новембар 26, 2011 Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
зеленизуб Написано Новембар 26, 2011 Пријави Подели Написано Новембар 26, 2011 "Србија против крзна"..."а активисти су више него говором"... Брате мој, и тебра. buuuuuuu buuuuuuu buuuuuuu 18. 11. 2011. Aktivisti za prava životinja goli pozirali na Trgu republike Protest "Srbija protiv krzna" povodom obeležavanja Nedelje borbe protiv krzna, održan je u 11 sati na Trgu republike, a aktivisti su više nego govorom, osvojili pažnju performansom u kojem mladići i devojke samo u donjem vešu poziraju na krznu.. Neobičan performans u kom je četvoro mladih ljudi u donjem vešu ležalo na životinjskim krznima izveli su aktivisti iz udruženja "Sloboda za životinje" u saradnji sa kolegama iz udruženja "Prijatelji životinja" iz Zagreba. ... http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/290348/Aktivisti-za-prava-zivotinja-goli-pozirali-na-Trgu-republike Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука