Zayron Написано Новембар 21, 2011 Пријави Подели Написано Новембар 21, 2011 NOVAKA ĐOKOVIĆA OPET PROGLASILI ZA HRVATA Novak Đoković prisustvovao je u Londonu na gala večeri za osam najboljih tenisera sveta i tom prilikom predstavljen je kao hrvatski teniser. I nije prvi put. Najbolji svetski teniser Novak Đoković sa svojom devojkom Jelenom Ristić prisustvovao je u Londonu gala večeri za osam najbolje plasiranih igrača na ATP listi. Tom prilikom održana je i humanitarna aukcija u okviru koje je prikupljeno više od 400.000 funti za obnovu dečje bolnice, prenosi Svet. Jedan strani portal objavio je fotografije Novaka i Jelene sa tog događaja, i na tri mesta Đokovića opisao kao hrvatskog tenisera. Ovo nije prvi put da srpskog tenisera predstavljaju kao hrvatskog, a Đoković u prošlosti nikada nije negativno reagovao na te greške medija, ili organizatora na teniskim turnirima. Novak je i dalje u Londonu na završnom turniru Masters serije u 2011. godini, gde ga u ponedeljak čeka prvi meč sa Čehom Tomašom Berdihom. http://www.smedia.rs...-za-Hrvata.html Moravian dulcimer folk music RADIO Moravian brass folklore music Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Crveni Baron Написано Новембар 21, 2011 Пријави Подели Написано Новембар 21, 2011 Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука