Jump to content

ПРВИ ПУТ НА ФОРУМУ...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Уважени теолози,

Зовем се Срђан Кандић. Дипломирао сам на практичном смеру БФСПЦ у Београду. Предавач сам верске наставе у гимназији, у Сурдулици.

Ове јесени сам се пребацио на општи смер, по старом програму. Фактички сам четврта година, а практично полажем исте испите са мастер - програма... Међу испитима имам и Упоредно богословље, код професора Биговића. Сада су то два предмета: Основи римокатоличке теологије, као и Основи протестантске теологије. Ја полажем по старом програму један испит: Упоредно богословље.

Ако има на форуму студената солунаца 301 , може ли ме неко упутити на адекватну литературу? :D Мада, може се "скрпити" и литература ова два нова предмета, па направити један...

Хвала свима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobrodosao na forum... thank_you777

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И још ово бих питао: може ли ми неко рећи шта је потребно од литературе из Историје западне цркве? 0702_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добродошао на форум!

Брате, нисам теолог нит студент па ти не могу одговорити на питања, ал можда ти ово може помоћи... ако ниси до сад видео.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате, хвала на добродошлици и препоруци.. Има корисних ствари, које ће послужити. Свако добро од Бога...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...