Jump to content

Путин: Нови интеграциони пројект за Евроазију – будућност која се рађа данас

Оцени ову тему


Zayron

Препоручена порука

Sve mi se čini da ovo sve naginje nekakvom slovenskom rasizmu.

Drug Staljin možda nije bio Sloven, ali jeste pravoslavac.

stalin%2Bsaint.jpg

дјелима је показао колики је "православац" био

иначе ово је икона Свете Матроне Московске која је исцјелила својим молитвама совјетског полицајца или члана његове породице, оваква икона се не може видјети по храмовима и мислим да је насликана без благослова, може се видјети само она на којој је поред Свете Старице насликан непознати човјек у униформи совјетске полиције, дакле Стаљина нигдје.. .mislise.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, sve je to tačno. Koliko li je hrišćana apostol Pavle ubio? Da li je drug Staljin umro kao nepokajani grešnik to ne možemo znati.

U svakom slučaju spasio je Rusiju od crvene, a što je možda još važnije od žute internacionale. Zbog toga su ga tako silno mrzili. A koga oni mrze, taj ne može da ne valja.

Staljin spasio Rusiju od crvene internacionale? Tim što je zlikjvidovao RPC a otjero na smrt svakog drugog ruskog sveštenika, popa, monaha i monahinju. A Patrijarha ruskog i episkope ponižavao tako kako ne bi ni ne znam ko, valjda jedino đavo sami? Blago Ruskoj Pravoslavnoj Crkvi s takvim spasiteljem, trebaju ga i svetiteljem onda proglasit! Prepodobni drug Staljin, šta još neću čuti!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

дјелима је показао колики је "православац" био

иначе ово је икона Свете Матроне Московске која је исцјелила својим молитвама совјетског полицајца или члана његове породице, оваква икона се не може видјети по храмовима и мислим да је насликана без благослова, може се видјети само она на којој је поред Свете Старице насликан непознати човјек у униформи совјетске полиције, дакле Стаљина нигдје.. .mislise.

Ne kontam, čovjek je bio kršten u pravoslavnoj Crkvi, dakle jeste bio pravoslavac...Da li je bio "loš ili dobar" pravoslavac to samo Bog zna. Mogao je u poslednjem trenutku da se pokaje, to mi ne možemo znati.

Politički gledano napravio je od jedne seljačke zemlje industrijsku velesilu za samo nekoliko godina. Samo takva velesila mogla je da pobijedi Hitlera u drugom svjetskom ratu, uz pomoć Božiju naravno.

Razračunao se sa svim onim komunistima tipa Trockog, Kamenjeva kojima Rusija nije značila ništa, zatro je internacionalizam u korijenu i obnovio elemente ruske imperije. Bio je veći ruski nacionalista od mnogih rođenih Rusa. Zahvaljujući njemu je više od pola Azije pisalo ćirilicu i govorilo ruski.

Ne treba upadati u medijske šablone i posmatrati stvari jednostrano na osnovu informacija sa BBCija ili History Chanela.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Staljin spasio Rusiju od crvene internacionale? Tim što je zlikjvidovao RPC a otjero na smrt svakog drugog ruskog sveštenika, popa, monaha i monahinju. A Patrijarha ruskog i episkope ponižavao tako kako ne bi ni ne znam ko, valjda jedino đavo sami? Blago Ruskoj Pravoslavnoj Crkvi s takvim spasiteljem, trebaju ga i svetiteljem onda proglasit! Prepodobni drug Staljin, šta još neću čuti!

Niko ovdje i ne govori o Staljinu kao svecu, već samo naglašava dobre strane njegove vladavine.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ни Стаљин ни Лењин нису били Руси, нити Словени. Колико знам, јеврејског су порекла.

Lenjin je Sloven, nije Jevrej.

To je priča koju nacisti prosipaju pošto su njima komunisti teška opozicija pa kao ne valjaju jer su jevreji.

Staljin valjda jeste bio etnički gledano jevrej.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gospode Bože, on je bio nekakav Židov, adoptovani ruskom obiltelji,

po njima dobio rusko prezime,

Sto ne stavis izvor informacije? Jel www.stormfront.com ?

otac lenjinove majke dakle njegov deda je bio jevrej, a to njega čini jevrejinom isto koliko i mene Turčinom.

!@$!@#%?

Slažem se sa zvonkom WTF?

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sto ne stavis izvor informacije? Jel www.stormfront.com ?

otac lenjinove majke dakle njegov deda je bio jevrej, a to njega čini jevrejinom isto koliko i mene Turčinom.

Slažem se sa zvonkom WTF?

Деда му је био Јеврејин. Дакле, није Рус. Односно, није чисти Рус.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Деда му је био Јеврејин. Дакле, није Рус. Односно, није чисти Рус.

Pa nije al nije ni jevrej. Piše sve u njegovim biografijama, on je plemićkog porekla dakle mešavina je više naroda, jer su se te plemicke porodice iz različitih zemalja medjusobno udavale. I kraljica britanija je etnički gledano nemica pa je kraljica britanije.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма дајте људи, о чему ви причате...?

Какве везе има ко му је био деда... Тај човек је по националности био звер и по вероисповести зликовац.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какве везе има ко му је био деда... Тај човек је по националности био звер и по вероисповести зликовац.

Pričamo o lenjinu. Nego, znaš šta je fora. Nisi pratio ove nacističke propagande možda po njima su najveći problemi ovog sveta jevreji, i svi jevreji su zločinci što eto ilustruje primer Staljina i da su ti zločinci uvalili komunizam. A naši lokalni nacisti čak pričaju da je tito tajni jevrejin. da je buš jevrejin, da su ovi vaši bankari i biznismeni svi jevreji i oni uništavaju svet i imaju neki zli polu kaptalistički polu komunistički plan da naprave kapitalističko komunističku vladu koja će da vlada celim svetom. Eto u to veruju nacisti i takve stvari možeš da čitaš po stormfrontu.

Mene kada god iznervira nečije političko mišljenje ja odem pogledam njihova(evo ti zabavljaj se http://www.stormfront.org/forum/f43/ ) i kažem ma dobro ovaj se samo ne slaže samnom nije otišao u tri lepe njegove domovine sa pameću.

Kad god me iznervira neki tvoj stav ja pogledam tamo i kažem ništa strašno zvonko je ekstremni libelar što znači da je malo libelarniji od mene, pa to ne mož da bude loše nikako. :D

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма исти је и Лењин био.

Што се тих неонациста тиче, далеко им лепа кућа... Они су мозак ошишали заједно са косом.

Ne znam za lenjina da li je imao zločine kolike i kakve. Daj e bo diktator jeste, ali koliko je bio surov diktator ne znam. Pa neću da sudim. Poenta je da to što mu je deda jevrejin razvija antisemitizam ne samo ovde nego generalno u svetu posebmo medju nacistima a bogami i medju ovim nacionalističkim organizacijama u srbiji koje se ne nazivaju nacistima.

Jako je važno skrenuti sa pažnje da Lenjin nije jevrej.

Btw, moje gazde t.j valsnici stana su jevreji, za sad koliko sam kod njih, super su ljudi čak su mi ostavili jako uredan stan po jako povoljnim cenama.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pričamo o lenjinu. Nego, znaš šta je fora. Nisi pratio ove nacističke propagande možda po njima su najveći problemi ovog sveta jevreji, i svi jevreji su zločinci što eto ilustruje primer Staljina i da su ti zločinci uvalili komunizam. A naši lokalni nacisti čak pričaju da je tito tajni jevrejin. da je buš jevrejin, da su ovi vaši bankari i biznismeni svi jevreji i oni uništavaju svet i imaju neki zli polu kaptalistički polu komunistički plan da naprave kapitalističko komunističku vladu koja će da vlada celim svetom. Eto u to veruju nacisti i takve stvari možeš da čitaš po stormfrontu.

Čik pogodi za koga još postoje teorije da je jevrejskog porekla:

After the war Hitler's former lawyer, Hans Frank, claimed that Adolf told him in 1930 that one of his relatives was trying to blackmail him by threatening to reveal his alleged Jewish ancestry.[8] Hitler asked Frank to find out the facts. Frank says he determined that at the time Maria Schicklgruber gave birth to Alois she was working as a household cook in the town of Graz, her employers were a Jewish family named Frankenberger, and that her child might have been conceived out of wedlock with the family's 19-year-old son.[9]

All Jews had been expelled from the province of Styria (which includes Graz) in the 15th century and were not allowed to return until the 1860s; there is no evidence of a Frankenberger family living in Graz at that time. Scholars such as Ian Kershaw and Brigitte Hamann dismiss the Frankenberger hypothesis (which had only Frank's speculation to support it) as baseless.[10][11][12] Frank's story contains several inaccuracies and contradictions, such as the statement that Maria Schicklgruber came from "Leonding near Linz", when in fact she came from the hamlet of Strones, near the village of Döllersheim.[13] Rosenbaum suggests that Frank, who though he had turned against National Socialism after 1945 remained an anti-Semitic fanatic, made the claim that Hitler had Jewish ancestry as way of proving that Hitler was a Jew and not an Aryan.[14]

http://en.wikipedia....ki/Alois_Hitler

4chsmu1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Niko ovdje i ne govori o Staljinu kao svecu, već samo naglašava dobre strane njegove vladavine.

Super, i to si u pravu, najzanimljivije je to da su s tim "dobrim" stranama njegove vladavine najbolje obeznameni ruski monasi, monahinje i sveštenstvo i Ruska Pravoslavna Crkva od posljednjeg zvonara pa do patrijarha cele Rusi. Što se tiče tog Lenjina možda ste u pravu, kod nas međutim u Gimnaziji se učilo da je on bio ruski usvojenik, posvojče a da s Rusima nema ništa zajedničko jer je Židov. Moraću onda pitati svoju profesoricu istorije kako je to s tim Lenjinom potom stvarno bilo, hahahaha! A i jedan od mojih najboljih prijatelja Rus inače teški rojalista i monarhocarista čiji je otac bio visoki carski oficir kod kozaka, bjelogardejaca, vojno rusko plemstvo inače, on mi je tvrdio to isto.Nazivao ga židokomunističkim sifilitičarom, njemu kao Rusu bila najveća uvreda kad neko rekne u njegovom društvu a na njegove uši da je Lenjin bio Rus, Dobije amok od toga, bio te u stanju odmah zadavit na mjestu golim rukama radi tioga, hahahaha! Znači ja to ne iscucavam ni iz malog prsta ni iz Stormfronta. Valjda on kao Rus i porijeklom iz ruskog plemstva bolje zna ko je tamo bio Rus a ko nije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...