Jump to content

Плитке исламске "замке" за хришћане (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Pogledajte do kraja ovaj video

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неко је мој одговор поставио у видео. sHa_sarcasticlol

Joooo,sa'ce izadjes na televizor :)

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bosanac,kako ti tumacis ove Hristove reci.Izgovorene su puno vremena pre pisanja Kurana i to kao upozorenje.

"A kad seđaše na gori Maslinskoj pristupiše k Njemu učenici nasamo govoreći: Kaži nam kad će to biti? I kakav je znak Tvog dolaska i kraja veka?I odgovarajući Isus reče im: Čuvajte se da vas ko ne prevari.

Jer će mnogi doći u ime moje govoreći: Ja sam Hristos. I mnoge će prevariti................... Jer će izići lažni hristosi i lažni proroci, i pokazaće znake velike i čudesa da bi prevarili, ako bude moguće, i izabrane.Eto vam kazah unapred.Ako vam dakle kažu: Evo ga u pustinji, ne izlazite; evo ga u sobama, ne verujte.

De bogati ti ih protumači nisam ti ja ekspert za tumačenje vaših svetih tekstova.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...