Jump to content

Квартет од милион долара

Оцени ову тему


Јаков.

Препоручена порука

Децембра 1956, сасвим случајно на истом месту окупила су се 4 највећа имена тадашње америчке музике и снимила џем-сешн албум у чувеном Сан Рикординг сутидју у Мемфису (држава Тенеси).

Свако од ове четворице асова је дошао својим послом. Ова четворка је суверено владала Америком следећих 20 година, а овај џем-сешн албум се сматра брилијантом у америчкој култури.

Million_Dollar_Quartet.jpg

Ова четворка су: Џери Ли Луис, Карл Перкинс, Елвис Присли и Џони Кеш.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...