Jump to content

Todoxin


Гост

Препоручена порука

Otvaram ovu temu iz dva razloga:

1. mozda ce nekome ovaj sajt biti od pomoci

2. mozda je neko koristio neke od preparata ,pa bi mogao da nam da svoje misljenje o istim. Pod ulovom da je primenjivao/la terapiju na propisani nacin

Elem, radi se o Todoxinu, prizvodu prim.dr.sc. Todora Jovanovica

knel4knnn828yeso4ps.jpg

http://www.torexin.co.rs/index.html

Pa ko voli da cita, nek izvoli :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...