Гост Написано Септембар 15, 2011 Пријави Подели Написано Септембар 15, 2011 Otvaram ovu temu iz dva razloga: 1. mozda ce nekome ovaj sajt biti od pomoci 2. mozda je neko koristio neke od preparata ,pa bi mogao da nam da svoje misljenje o istim. Pod ulovom da je primenjivao/la terapiju na propisani nacin Elem, radi se o Todoxinu, prizvodu prim.dr.sc. Todora Jovanovica http://www.torexin.co.rs/index.html Pa ko voli da cita, nek izvoli Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука