Jump to content

Свеће за уши? Да или не ? Помагајте


Препоручена порука

Видео сам да постоји тема везана за чишћење ушију,али није директно фокусирана на ову древну методу.

Мој случај гласи овако, пре недељу дана сам изгубио здравствену књижицу,а нову још нисам направио...у кући случајно имам те две нове свеће,тј у апотеци су купљене и запаковане у најлон...Из приложеног можете претпоставити да ме је у току ноћи кренуло болети уво и да једину наду полажем у Бога и у ове свеће које имам тренутно. Иначе, сваких пола годне у просеку,уво ме заболи,одем код ОРЛ и готова ствар,а сад без књижице не могу,тј могу,али ко зна колико би терапија коштала...једном је кева правила сама те свеће,али тако је добро направила да умало да останем без увета и да запалимо кућу...А сад имам те неке купљене у апотеКи, ти су ваљда добри и безбедни?

Шта ви кажете, има ли ко искуства с тим?  Помагајте,ако данас то не решим, нема спавања ноћас 0304_smile4

Ima ljudi koji ne nose brkove, nema ljudi koji nemaju dugove

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Skoro sam bas citala vezano za svece, za sta sve ljudi kupuju, i to jos u crkvi.Zasto kazem i to jos u crkvi zato sto te svece imaju samo jednu jedinu namenu: paliti ih za zdravlje i paliti ih za nase upokojene, drugih namena nemaju. Ako ti toliko treba pomoc oko uha onda najbolje nastaviti kod orl, a otidji kod mesnog svestenika nek ti ocita molitvu za zdravlje i upali sebi svecu za zdravlje, time vise dobijas.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па нису то свеће као све остале...као оне што се пале у Цркви, већ шупље, за уши намењене...и не ради се о врачању или тако нешто, нема никакву религијску форму и садржину

Ima ljudi koji ne nose brkove, nema ljudi koji nemaju dugove

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...