Jump to content

Pravosudje u Srbiji

Оцени ову тему


Deni72

Препоручена порука

Naravno da je trebala da plati kaznu,ali sve je ovo cirkus...i svakako,trebala je u zatvor da ide,za takva dela se odlazi u zatvor,a  kada bi neki jadnik ukrao vrecu krompira ili secera,odmah bi ga oterali u zatvor...cirkus je sve to...

Pa ko je lud da plati kaznu i da posle ide u zatvor? Onda brate odrobijas i kada se vratis kupis porshe.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da je trebala da plati kaznu,ali sve je ovo cirkus...i svakako,trebala je u zatvor da ide,za takva dela se odlazi u zatvor,a  kada bi neki jadnik ukrao vrecu krompira ili secera,odmah bi ga oterali u zatvor...cirkus je sve to...

Pa ko je lud da plati kaznu i da posle ide u zatvor? Onda brate odrobijas i kada se vratis kupis porshe.

E pa vidis kako kako su vam u Srbiji izmenili sistem vrednosti,i ti ako tako razmiljas onda ne mozes drugacije ni svoje dete da vaspitavas,a posle se svi pitaju "A sto je u Srbiji ovako".....u pravnoj drzavi bi Ceca bila facenew22222222,kojoj bi se oduzela i pokretna i nepokretna imovina,a uz to bi i odrobijala zbog svog krivicnog dela,naravno,ko vrati pare,manja je i zatvorska kazna,ali je ipak kazna!!!Kazem ja,prvo ljudi u Srbiji moraju mentalno da se promene,sistem vrednosti da promene,pa sve ostalo ce doci samo od sebe...By the way,pravosudje u Srbiji je ocajno,kao i zdratvo,kultura,infrastruktura itd itd...Samo za bogate ima svega,i "zakona" i zdravlja i dobre infrastrukture itd itd...Dokle ce vise ti "Sojici" da vas prave na budale...ovo ni jedan normalan narod ne bi trpeo

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da je trebala da plati kaznu,ali sve je ovo cirkus...i svakako,trebala je u zatvor da ide,za takva dela se odlazi u zatvor,a  kada bi neki jadnik ukrao vrecu krompira ili secera,odmah bi ga oterali u zatvor...cirkus je sve to...

Pa ko je lud da plati kaznu i da posle ide u zatvor? Onda brate odrobijas i kada se vratis kupis porshe.

E pa vidis kako kako su vam u Srbiji izmenili sistem vrednosti,i ti ako tako razmiljas onda ne mozes drugacije ni svoje dete da vaspitavas,a posle se svi pitaju "A sto je u Srbiji ovako".....u pravnoj drzavi bi Ceca bila kriminalac,kojoj bi se oduzela i pokretna i nepokretna imovina,a uz to bi i odrobijala zbog svog krivicnog dela,naravno,ko vrati pare,manja je i zatvorska kazna,ali je ipak kazna!!!Kazem ja,prvo ljudi u Srbiji moraju mentalno da se promene,sistem vrednosti da promene,pa sve ostalo ce doci samo od sebe...By the way,pravosudje u Srbiji je ocajno,kao i zdratvo,kultura,infrastruktura itd itd...Samo za bogate ima svega,i "zakona" i zdravlja i dobre infrastrukture itd itd...Dokle ce vise ti "Sojici" da vas prave na budale...ovo ni jedan normalan narod ne bi trpeo

A koje delo se pripisuje Ceci?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da je trebala da plati kaznu,ali sve je ovo cirkus...i svakako,trebala je u zatvor da ide,za takva dela se odlazi u zatvor,a  kada bi neki jadnik ukrao vrecu krompira ili secera,odmah bi ga oterali u zatvor...cirkus je sve to...

Pa ko je lud da plati kaznu i da posle ide u zatvor? Onda brate odrobijas i kada se vratis kupis porshe.

E pa vidis kako kako su vam u Srbiji izmenili sistem vrednosti,i ti ako tako razmiljas onda ne mozes drugacije ni svoje dete da vaspitavas,a posle se svi pitaju "A sto je u Srbiji ovako".....u pravnoj drzavi bi Ceca bila kriminalac,kojoj bi se oduzela i pokretna i nepokretna imovina,a uz to bi i odrobijala zbog svog krivicnog dela,naravno,ko vrati pare,manja je i zatvorska kazna,ali je ipak kazna!!!Kazem ja,prvo ljudi u Srbiji moraju mentalno da se promene,sistem vrednosti da promene,pa sve ostalo ce doci samo od sebe...By the way,pravosudje u Srbiji je ocajno,kao i zdratvo,kultura,infrastruktura itd itd...Samo za bogate ima svega,i "zakona" i zdravlja i dobre infrastrukture itd itd...Dokle ce vise ti "Sojici" da vas prave na budale...ovo ni jedan normalan narod ne bi trpeo

A koje delo se pripisuje Ceci?

Ona je jadna bez dela dance67890.....zna tuzilasto bolje i do mene i od tebe

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ona je jadna bez dela kriminalac.....zna tuzilasto bolje i do mene i od tebe

Zna i Sud u Srbiji kako se kaznjava i za sta.

Zna....ali kako za koga

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...