Душко Дугоушко Написано Јун 23, 2011 Пријави Подели Написано Јун 23, 2011 Акција одлагања електронског отпада 20.06.2011. По одобрењу Декана Православног богословског факултета еп. проф. др Иринеја, Информатичко-документациони центар позива све запослене и студенте Православног богословског факултета да своју неупотребљиву техничку опрему (неупотребљиви рачунари и њихови делови, стари мобилни телефони, ТВ, видео и радио апарати, батерије и слично) донесу на Факултет и предају ради акције одлагања електронског отпада и спровођења процеса рециклаже. Акција није материјално мотивисана - нити Факултет добија новац од фирме која спроводи рециклажу, нити врши било какву финансијску надокнаду за донети неупотребљиви технички отпад. Циљ је заштита животне средине и спровођење јединог законски исправног поступка за одлагање отпада овог типа. Уколико се придружите овој акцији, обратите се портиру факултета који ће дати једноставно упутство где у згради факултета одложити оно што буде донето. Молимо заинтересоване да све што желе донесу најкасније до 15. септембра 2011. године. http://www.bfspc.bg.ac.rs/sr/informacije/akcija-odlaganja-elektronskog-otpada Шефе, који ти је враг? Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука