Jump to content

Nedoumice i problemi u vezi sa ispitima i polaganjima na PBF-u

Оцени ову тему


Препоручена порука

Morala sam da otvorim novu temu posto ne znam gde da postavim problem (izvinjavam se):

Danas sam imala 2 ispita sa razlicitih godina,u razmaku od 1h(u 9 bese Teologija liturgijskog prostora,a u 10 filosofija).Posto su oba profesora kasnila tj.dosla oko 9:55,nisam mogla stici da polazem ovaj prvi ispit,dok sam izasla na drugi,racunajuci da je moguce da stignem na ispit po zavrsetku ovog drugog.Medjutim,na kraju filozofije odlazim da polazem teologiju liturg.prostora,i ispadne da profesora nije bilo u kabinetu tj.on je otisao kuci,nije nikoga bilo ispred kabineta(oko 9 bese oko 50ak studenata),u studentskoj ne znaju nista po obicaju,a nemoguce je da je za sat vremena ispitao studente.Inace,znam da nije bilo pismenog ispita jer je kabinet u kome je trebalo polagati pismeni se vec polagao drugi ispit.Zanima me da li neko zna sta je bilo na ispitu,kako je bilo,i da li ima sanse da se polaze ponovo ovih dana.Uopste me zanimaju ikakve informacije.

Mozda je tema glupa,ali ne znam sta da radim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да није дозвољено полагање два испита у једном дану. Факултет је дужан да направи ваљани распоред полагања испита, што је на ПБФ неретко мисаона именица. Ништа, подвизавај се.  :bla:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Треба пронаћи Вукашиновића, објаснити му ситуацију и замолити га.

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 6 months later...

Помаже Бог браћо и сестре!

Да ли је неко од вас или познајете неког ко је скоро полагао Упоредно богословље?Интересује ме како професор пита и каква су питања?

Захвањујем!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог браћо и сестре!

Да ли је неко од вас или познајете неког ко је скоро полагао Упоредно богословље?Интересује ме како професор пита и каква су питања?

Захвањујем!

Тај предмет више не постоји на ПБФ. Уместо њега постоје два нова предмета: Основи РК теологије и Основи протетантске теологије. Колико знам, испити су углавном у писменој форми.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постоји још увек за студенте старијих генерација, а за ове млађе је подељен на два. Студенти скоро у сваком року полажу тај испит.Има резултата испита на сајту !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...