Jump to content

Иконе Хитлера, Лењина, Стаљина, Распућина, Ивана Грозног, Виктора Цоја (!) итд.

Оцени ову тему


Препоручена порука

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Препознајете ли ову икону?!! x_7bdd0d78.jpg

То је дело руских катакомбаца!!! (погледати други линк, слика 7)

И онда као наши зилоти наивни! Па и јесу наивни, кад верују свакојаким злим људима који желе пропаст Цркве, и свакојаке секташке идиотизме прихватају као православне

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Коментар на икону Ивана Грозног: "Он много кого исцелил от головной боли, отрубив им головы." :-)))

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово је јако! Гогољ и Достојевски!

x_67bd3374.jpg

x_0dc81916.jpg

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Препознајете ли ову икону?!! x_7bdd0d78.jpg

То је дело руских катакомбаца!!! (погледати други линк, слика 7)

И онда као наши зилоти наивни! Па и јесу наивни, кад верују свакојаким злим људима који желе пропаст Цркве, и свакојаке секташке идиотизме прихватају као православне

Da, to je ta True Orthodox Russian Church, kod njih je Germogen iz Pavelićeve HPC kanonzovanim svetiteljem a Poglavnik Ante Pavelć širiteljem takvog tog "istinskog" pravoslavlja, i osnivačem HPC. Osnovao je novu pravoslavnu crkvu tamo gdje nije nikad prije postojala - među Hrvatima i zbog toga te negove zasluge za širenje pravoslavlja. Mislim pri tom tog "pravog",  ne ovog zlog, svejeretičkog i ekumenskog! Go Daddy!

prstgore

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Препознајете ли ову икону?!! x_7bdd0d78.jpg

То је дело руских катакомбаца!!! (погледати други линк, слика 7)

И онда као наши зилоти наивни! Па и јесу наивни, кад верују свакојаким злим људима који желе пропаст Цркве, и свакојаке секташке идиотизме прихватају као православне

Оваа икона е фрескописот на светогорскиот манастир Зограф!

Ти ме волиш, ал ја не осећам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Заиста јадно и чемерно! Али најјачи ми је моменат кад Хитлер уместо ореола има рунски символ Црног Сунца који се налазио у Вевелсбургу, СС Камелоту и најзначајнијем светилишту.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Препознајете ли ову икону?!! x_7bdd0d78.jpg

То је дело руских катакомбаца!!! (погледати други линк, слика 7)

И онда као наши зилоти наивни! Па и јесу наивни, кад верују свакојаким злим људима који желе пропаст Цркве, и свакојаке секташке идиотизме прихватају као православне

Оваа икона е фрескописот на светогорскиот манастир Зограф!

Брате могла је да буде фрескописана и на Марсу, али она не изражава оно што икона треба да изражава, а то је есхатолошка реалност.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Препознајете ли ову икону?!! x_7bdd0d78.jpg

То је дело руских катакомбаца!!! (погледати други линк, слика 7)

И онда као наши зилоти наивни! Па и јесу наивни, кад верују свакојаким злим људима који желе пропаст Цркве, и свакојаке секташке идиотизме прихватају као православне

Оваа икона е фрескописот на светогорскиот манастир Зограф!

па?

тај несретник би требао да се образује прво ШТА икона треба да представља  0102_laugh-smileys-327.gif' class='bbc_emoticon' alt='4chsmu1' />

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 6 years later...
On 6/21/2011 at 13:21, marko_13 рече

Заиста јадно и чемерно! Али најјачи ми је моменат кад Хитлер уместо ореола има рунски символ Црног Сунца који се налазио у Вевелсбургу, СС Камелоту и најзначајнијем светилишту.

Највише је разорена РЗЦ од стране КГБ'а ту од служења до икона има нестварних ствари.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...