Jump to content

Слободан Шиљак и Милорад Вукојичић

Оцени ову тему


Препоручена порука

Да,зато и питам...не знам да ли знаш,вјероватно знаш да је у Црној гори подигнута велика бура око канонизације ових људи.....Лично бих волио да се овај случај подробније испита...знаш ли нешто више о овоме?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

cuo sam jednako kao i ti mada mislim da sada ne treba dizati oko toga nikakvu buku a ni raditi na sirenju njihovog svetackog kulta i eto to je neko jedino prelaazno resenje prosto staviti ad acta

radost zivljenja je svesnost obitavanja u liturgijskoj zajednici

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али знаш шта ми није јасно:зашто наша Црква не изнесе више аргумената о томе зашто су проглашени за светитеље?

Један је да су убијени ``без суђења``.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...