Aristotel Написано Мај 18, 2011 Пријави Подели Написано Мај 18, 2011 TEŠKO JE Teško je razumjeti Boga Koji raspinje one koji ga ljube A moli za one koji ga raspinju Teško je samo umom… Jer njega i ne razumije Misao u moždanoj kori Već samo srce koje gori Dragan Gortan Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука