Jump to content

И зашто се буне интернет атеисти када је ствар чиста као суза???

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ма пустите Мрачњака да на миру буде у мраку. Све најбоље до преноса прве Литургије свештенства и верника Војске Србије!  smej.gif ;) ;)

Мрачњаку и ватреним члановим "Атеисти Србије", као терапију препоручујем пивце за живце.  sFun_bat

92% ће на Литургију а оних 2% "неверујућих" сви могу стати у једну омању кантину. Ето, и вук сит и овце на броје. У то име живели!

images?q=tbn:ANd9GcSvQRWya-5-ZXu3mNxJhLvwK-387YRvH3wBVK6LRmz_DQ5qQnhm

zar nemas neka pametnija posla? Da bijes nekog pedera  ili slicno?  4chsmu1

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да је смешно колико вас мрачњак вуче за нос опомена и ћао ђаци.

У одсуству непосредног личног просветљења, треба веровати неким светитељима који су непосредно искусили божанске ствари. Готово да је сигурно да ће богословствовање које се не заснива на искуству резултовати ужасом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да је смешно колико вас мрачњак вуче за нос опомена и ћао ђаци.

psssst... pokvarices mi aleksandrove reakcije!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

zar nemas neka pametnija posla? Da bijes nekog pedera  ili slicno?  падање од смеха

Нећемо да га опомињемо - нека покаже своје неаргументе. Онај ко Цркву постовећује са премлаћивањем хомосексуалаца нема баш много сиве масе у глави (ма ко да је у питању). Толико.

Мрачњак, Јеванђеље је НАЈСТАРИЈИ ЗАКОН ПРОТИВ ДИСКРИМИНАЦИЈЕ. Много је напреднији од овог нашег "европског" којим се хвалимо. Јер, овај "европски" захтева да толеришеш (српски: трпиш) мањине (међу њима и сексуалне мањине), а јеванђеље заповеда да их ВОЛИШ.

Но, неко коме је Докинс и слични "научници" са бувље пијаце испрао мозак, то не може да види и да разуме, као ни онај коме Стојадиновић и Антонић тумаче Библију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да је смешно колико вас мрачњак вуче за нос опомена и ћао ђаци.

Не вуче он никога за нос. Само показује начин на који поједини атеисти Србије (част изузецима) показују своју простачку супериорност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 months later...

Мрачњак, Јеванђеље је НАЈСТАРИЈИ ЗАКОН ПРОТИВ ДИСКРИМИНАЦИЈЕ. Много је напреднији од овог нашег "европског" којим се хвалимо. Јер, овај "европски" захтева да толеришеш (српски: трпиш) мањине (међу њима и сексуалне мањине), а јеванђеље заповеда да их ВОЛИШ.

Tako što govoriš da su bolesni, da ne treba da se okupljaju i pokazuju bolest i da je sa njihovim položajem u društvu sve u redu iako svi ostali pa i oni sami misle suprotno.

http://www.youtube.com/watch?v=X73cslHPLIc

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...