uros Написано Мај 3, 2011 Пријави Подели Написано Мај 3, 2011 На овом клипу можете да видите фантастичан резиме тренутних економских (и политичких) односа Кине и САД. За сад клип још није на јутјубу, а не знам како да поставим овде флеш видео који користи <object> тагове. Део о кинеско-америчком односу је на 22:40 па надаље овде: http://rt.com/programs/keiser-report/episode-143-financial-lobbying/ Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Crveni Baron Написано Мај 3, 2011 Пријави Подели Написано Мај 3, 2011 Svi veseli.... samo ameri tuzni ... Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука