Jump to content

Симбиоза или паразитизам - однос Кине и САД

Оцени ову тему


uros

Препоручена порука

На овом клипу можете да видите фантастичан резиме тренутних економских (и политичких) односа Кине и САД. За сад клип још није на јутјубу, а не знам како да поставим овде флеш видео који користи <object> тагове.

Део о кинеско-америчком односу је на 22:40 па надаље овде:

http://rt.com/programs/keiser-report/episode-143-financial-lobbying/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...