w.a.mozart Написано Април 19, 2014 Пријави Подели Написано Април 19, 2014 ево лепе теме за вечерас и сутра Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Ненад Р. Написано Април 19, 2014 Пријави Подели Написано Април 19, 2014 Ма мени је увек лепа . Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. Наше писмо је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо . Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука