ристМико Написано Август 13, 2009 Пријави Подели Написано Август 13, 2009 Čovek sa najboljim poslom na svetu dobija društvo13.08.2009. - 13:12Predsednica vlade australijske države Kvinslend Ana Blaj saopštila je u četvrtak da će još četiri osobe moći da se pridruže "čuvaru rajskog ostrva" koji je dobio "najbolji posao na svetu".Ana Blaj je rekla da će kandidat čije ime bude izvučeno iz bubnja u septembru moći da povede tri prijatelja/prijateljice koji će do kraja godine moći da uživaju u čarima ostrva u Velikom koralnom grebenu. DRUŠTVO "Te četiri osoobe će imati najlepši odmor u životu", dodala je Ana Blaj precizirajući da one "neće dobijati platu, ali će se divno provesti".Na konkursu za "najbolji posao na svetu" u maju je pobedio Britanac Ben Sadol koji treba da provede šest meseci na ostrvu Hamilton na kojem, za dobru platu, treba samo da uživa u čarima ostrva, plaža i mora. Sadol, koji ima obavezu da jednom nedeljno dopunjava blog na internetu beleškama i snimcima sa Hamilton, u poslednjoj video poruci naveo je da je istraživanje stotina ostrva u arhipelagu "nemoguća misija za jednu osobu". ИЗВОР Радост Христова је у овоме: да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш, макако тешка била искушења. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука