pokajnik83 Написано Април 12, 2011 Пријави Подели Написано Април 12, 2011 Ako se broj smanjuje u Njemačkoj ili Francuskoj, to nije cijeli svijet (nego samo oko 2% stanovnika svijeta). Samo 2% sveta je puno, pa neka bude i da je 2% Nemacke, pa neka bude i jos manje, 2% Minhena, pa jos manje...Neka je samo dva Nemca uzelo Pravoslavlje spasilo se! I to dvoje je smanjivanje broja Katolika zar ne? Ja ti napisah iz prve ruke (post pre ovog), kada procitas reci cu ti glavne razloge ovdasnjih bivsih Katolika (zbog cega su bivsi), naravno ako te zanima. 1312_womens И данас, кад дође до последњег боја, Неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот, отаџбино моја, Знајући шта дајем и зашто га дајем. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука