Jump to content

Kusturica izdajica

Оцени ову тему


Препоручена порука

Hadzibureksarmabaklavovicu, jadan si...

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Emir је страшан глумац и то је неминовност али је  и поред свог глумачког талента страшан  фашиста, шовиниста, србофоб и вјерски фанатик. Ово говорим јер је  бивша дјевојка мог брата муслиманка која је ишла у некакву средњу муслиманску школу гдје јој  је овај врсни глумац држао предавања можете да замислите о чему.... о вјери, о "нацији", "ћетницима", муслиманском коначном освјештењу итд...Такође не могу непримјето да прожу и његови фашисто-жовинистички медијски испади!  баш ме занима гдје се завршавају факултети и стиче компетентност за оваква предавања. Такође моја другарица студент ФПН-а у Сарајеву ми је причала о "предавањима" Еmira Hadzihafizbegovica.

0110_hahaha

и по ко зна који пут кажем

НЕКА НАМА НАШЕ БРИГАДЕ СПЕЦ ПОЛИЦИЈЕ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...