Jump to content

Скидање текста са звучног записа

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

  • Гости
Guest Светлана

Требају ми предавања са сајта Радио Светигора у писаном облику. Колико времена треба за скидање звучног записа једног предавања? Има ли, можда, неко већ нека предавања скинута?

http://www.svetigora.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

искрено не знам да постоји уопште програм који то ради наопачке ...

ал погледаћу около, ал сумњам да је неко успео да направи препознавање гласова у текст...

већ је довољно компликовано да се направи звучно препознавање кратких речи, а камоли ово - да идентификује свако слово понаособ, дикцију и интерпункције.

одма после тога би могли да направе артифицијелног глумца.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??????? ?? ???? ?? ??????? ?????? ??????? ???? ?? ???? ???????? ...

?? ????????? ?????, ?? ?????? ?? ?? ???? ????? ?? ??????? ???????????? ??????? ? ?????...

??? ?? ??????? ???????????? ?? ?? ??????? ?????? ???????????? ??????? ????, ? ?????? ??? - ?? ???????????? ????? ????? ????????, ??????? ? ?????????????.

???? ????? ???? ?? ????? ?? ??????? ?????????????? ??????.

Ja znam za taj program koji prepoznaje engleski jezik, dobrih devet-deset godina.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

??????? ?? ???? ?? ??????? ?????? ??????? ???? ?? ???? ???????? ...

?? ????????? ?????, ?? ?????? ?? ?? ???? ????? ?? ??????? ???????????? ??????? ? ?????...

??? ?? ??????? ???????????? ?? ?? ??????? ?????? ???????????? ??????? ????, ? ?????? ??? - ?? ???????????? ????? ????? ????????, ??????? ? ?????????????.

???? ????? ???? ?? ????? ?? ??????? ?????????????? ??????.

Ja znam za taj program koji prepoznaje engleski jezik, dobrih devet-deset godina.

??? ??? ???? ???? ?? ?? ? ?? ?????. ??? ?? MS Office-a XP ???? ?? ???????? ??????????? ???????????? ????? ?? ??? ????? ????????? ????? ??? ???????? ??????? ???? Office ???????????? (??? ?? ?? ???? ???????? ???? ???????? ? ?????? - ?? ??????? ??????? ?? ?? ???? ???? ?????). ??????? ? ???????? ???? ??? ???? ????????? ????? ?? "?????????????" ????????? ??? ????? ?????? ????????? ??????. ??? ??????? ???? ?? ?????????? ????? ?? ????? ????? ? ???????????? ?? ? ????? ????...??? ????? ????? ????.  0110_hahaha

"Ја сам пут и истина и живот; нико неће доћи к Оцу до кроза ме."(Јован 14,6)

Ако ти се догоди нешто добро, благослови Господа и продужиће ти се!

Ако ти се догоди нешто лоше, благослови Господа и прекратиће ти се!

Св.Јован Златоусти

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...