Jump to content

АНТИЦРКВЕНЕ ФБ ГРУПЕ

Оцени ову тему


Guest Оливера

Препоручена порука

  • Гости
Guest Оливера

Da li neko može da mi objasni, kakav je ovo sajt. U njemu se pored, ostalog, veliča raskolnik Filaret.

http://serbiantrueorthodox.blogspot.com/2008/11/blog-post_9364.html

Kaže se:

Овај блог је замишљен као мали Истински Православни едукативно - информативни електронски билтен, на коме ће и посетиоци моћи постављати своје коментаре и евентуална питања (после сваког поста постоји опција "коментар").

Овај Истински Православни блог није званично гласило ни једне Цркве, али његови уређивачи припадају антиекуменистичкој, светосавској Српској Истински Православној Цркви.

Свети Сава Српски нека благослови овај мали допринос ширењу Истински Православне вере и борбе против екуменизма и новотарија.

Дозвољено je преношење текстова уз обавезно навођење нашег линка.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest Оливера

Па знам, зато и питам...и мени је тешко да гледам...Тужно је шт тако нешто постоји. Али сам мислила да ћеш ми неко мишљење дати, са обзиром на твоје знање, о чему се овде отприлике ради?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово ти је сајт зурлота или лажних зилота,јеретика старокалендараца

Ево им га гуру Акакије

Постављена слика

а ево га и сајт зурлота

Постављена слика

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма није ово Филарет расколник украјински него првојерарх руске заграничне Цркве која са вратила у крило московске патријаршије:

http://serbiantrueorthodox.blogspot.com/2009/04/blog-post.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?????, ? ????? ?? ?? ?????????, ????? ???? ??????? ?????????? ?????????

?????, ???? ??? ?? ???????????????, ??? ?? ???? ???????, ?? ?? ?? ??? ???? ???????? ? ????? ??? "?????"?

?????? ?? ????:??? ???? ???????? ? ???????? ???? ???? ??? ??? ?????? ??? ?? ?? ???? ???? ?????? ?? ?????.

???? ?? ???????? ? ??????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Olivera ti znaš da sam prošla 3 godine pakla sa istinskim  pravoslavcem veruj mi da ne želim ni jednog takvog više da upoznam, tužno je samo to što on predaje u srednjoj školi, i što decu uči "istinskom pravoslavlju" ili veri, i što će ta deca biti verski hendikepirana

U ljudima kao što su on i tvorac tog bloga pronašla sam samo mržnju i ta mržnja me je umalo koštala života, ne mislim fizički, već duhovno.

Ne želim više ni da zalazim u te sajtove  0703_read

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest Оливера

Само једно питање: Веровао је у ОВО???

Извини, нисам знала да се о томе ради...А како је то пасти, и сам знам и не бих поново...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

???? ????? ??????: ??????? ?? ? ??????

??????, ????? ????? ?? ?? ? ???? ????...? ???? ?? ?? ?????, ? ??? ???? ? ?? ??? ??????...

Olivera u šta je on verovao sam Bog zna, Blistav um, sujetan i tašt, da nije tako devijantan bio bi sjajan, problem je što takvi ljudi imaju izuzetnu harizmu, kao V.Sudac npr..i što ih mase prate 0703_read

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest Оливера

Сва срећа па за оним "монахом" са снимка, нико неће поћи...Али погледај га, пун је тикова, несмирен, говори као хипнотисан...Гуруи прави, као овај којег си несрећом познавала сјаје, али извлаче радост из душе, духовни демони...уживају да узимају лепе особине личности која је поред ње, док не постанеш духовно мртав...знам то. Али проблем је у томе што пређу на другу жртву, а ми ако устанемо, устанемо...Помисли, колко њих није успело...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Ovo je jedan sajt, mnogi sumnjaju da je Antihrisov sajt, sta mislte o ovome ?  :cheesy2:

http://www.share-international.org/

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...