-
Број садржаја
74 -
На ЖРУ од
-
Последња посета
Content Type
Forums
Живе речи утехе
Profiles
Everything posted by Bole__Ser
-
Strašno, šta da ti kažem, nij lako biti ti 8086.gif
-
Moji roditelji su umrli pre dve i tri godine. Ako meriš svet po svojoj pismenosti i obrazovanosti ja ti tu ništa nemogu pomoći. Meni korištenje interneta ne pretstavlja problem. Žao mi je al moram da ti skrenem pažnju da si bezveze bezobrazna !!!
-
Ruska federacija je već napravila sporazum o posebnom snadbevanju gasa za Novorusiju, tako da je i u tom pravcu rešenje na pomolu.
-
Da, slažem se. Mada, za Novoruse je Mariuopolj važan, pitanje je dal će se poštovati mir.
-
Takodje Brojsova metoda je vrlo delotvorna. Problem kod voća i povrća je što su hemisjki tretirani herbicidima i pesticidima, tako da je potrebno i proizvoditi organsku hranu.
-
Meni su oba roditelja obolela od raka kostiju, zato sam i napomenuo ovu informaciju, pošto sam se godinama uspešno borio z anjihovo zdravlje upravo pravilnom ishranom. To što ti misliš je tvoj problem. Ne iznosim nikakve gluposti već spas za ljude i mnogima sam ukazao i pomogao i spremao hranu i produžio živote.
-
I još nešto, čime se tretira voće i povrće, ko još konzumira organsku hranu ???
-
Šta ti je ženo božija čovek dobio Nobelovu nagradu, nisi ni pogledala link, odakle ti takva sujeta 8086.gif
-
Ima još članaka pogotovo od Špigla, ne zameri mi na nemaru da tražim a vezani su baš za tu neozbiljnost jer glavešine nisu potpisale sporazum, koji se zapravo ne sprovodi ni po jednoj tački, evo Novorusi krenuli na Mariuopolj.
-
Otkrivena je prevencija, još 1931 godine. U pitanju je zakišeljavanje ljudske krvi koja je bazna, zakišeljavanje se dešava zbog nepravilne ishrane, unošenjem namirnica od mesa zakišeljava se krv i to je glavni uzrok oboljevanja od raka.
-
I Nemački Špigl, piše o tome ali na malko sofisticiraniji način, zapravo udaraju na srž probblema, dok Putin i Oblama ne potpišu nešo ništa od mira.
-
Naravno, akreditovano je potpisan, ali samim tim što nisu potpisale glavešine on nije oliko jak. Pravo pitanje jeste zašto ga nisu potpisale glavešine, zašto su potpisivali akreditovani emisari. Dijalog u Minsku je tekao negativno, nisu mogli da se dogovore a nisu mogli ni da završe pregovore a da nema nekog sporazuma, onda su to prepustili niže rangiranim diplomatama, da dogovore nešto kako bi sve moglo da se kriši a da niko nije kriv, zapravo nisu dogovorili ništa.
-
O.k, Ali sve glavne face nisu potpisali sporazum, s'toga je on na klimavim nogama to je poenta priče
-
Odavde, mada nije samo on to napisao, mnogi su tu isu informaciju sapoštili.
-
Hendikep Minskog sporazuma sa brojem 2, je u tome što nijedan od glavešina nije potpisao taj sporazum, niti Putin, Merkelova, Olande i Poraženko nisu potpisali taj sporazum, tako da on nije visoko rangiran i stoga je na staklenim nogama taj sporazum. Lobiranje u UN je ipak nešto drugo, Moje mišljenje je da se iz tog razloga forsira priča o uplitanju Ruske federacije u sukobe u Ukrajini, jer kada bi uspeli da dokažu uplitanje, SAD-isti bi mogli da optuže Rusiju za grubo kršenje raznih rezolucija UN, te bi Rusi sebe doveli u poziciju da ispadnu politički iz saveta bezbednosti što bi amerikanci sigurno forsirali, te bi se stvorila mogućnost da se donese rezolucija gde bi se od svih zemalja tražilo da učestvuju u napada na Rusku federaciju. Ova moja konstatacija jeste šta bi bilo kada bi bilo, ali ona možda daje odgovor zašto se Ruska federacije ne meša toliko direktno u sukob u Ukrajini, što ne znači da se ne mešaju i indirektno ali za sada to niko nemože da dokaže.
-
Ulovljen ubica- snajperista sa Majdana .... Nije ocekivao da ce biti prepoznat ( pojavio se samo na par sekundi u jednom snimku sa Majdana )
-
Ennio Morricone velikan modernog doba.
-
Tačno. Kusturica Mocartovu muziku pušta svojim kravama koje kako on tvrdi daju više mleka, tako da Kusturica sprovodi u delo tu tezu.
-
Виталиј Чуркин: Порошенко захтевом за долазак међународних снага жели да уништи споразум из Минска четвртак, 19. фебруар 2015. Москва -- Руски амбасадор при УН Виталиј Чуркин изјавио је да председник Украјине захтевом за долазак међународних снага УН у Украјину жели да уништи споразум из Минска. "Када вам неко предлаже нова решења, уместо да ради оно што је доворено, то уноси сумњу да жели да уништи споразум из Минска", рекао је Чуркин, јавила је агенција РИА Новости. Проруски побуњеници заузели су јуче стратешки град Дебаљцево, три дана пошто је на снагу ступио нов прекид ватре договорен у Минску. Украјински војници се повлаче из тог града. Украјински председник је потом најавио да ће његова земља тражити да на зараћени исток његове земље дођу међународне снаге, с мандатом УН. Тај предлог је одобрио украјински Државни савет за безбедност, али треба да буде изгласан и у Парламенту. (Танјуг)
Све поруке на форуму, осим званичних саопштења Српске Православне Цркве, су искључиво лична мишљења чланова форума 'Живе Речи Утехе' и уредништво не сноси никакву материјалну и кривичну одговорност услед погрешних информација. Објављивање информација са сајта у некомерцијалне сврхе могуће је само уз навођење URL адресе дискусије. За све друге видове дистрибуције потребно је имати изричиту дозволу администратора Поука.орг и/или аутора порука. Коментари се на сајту Поуке.орг објављују у реалном времену и Администрација се не може сматрати одговорним за написано. Забрањен је говор мржње, псовање, вређање и клеветање. Такав садржај ће бити избрисан чим буде примећен, а аутори могу бити пријављени надлежним институцијама. Чланови имају опцију пријављивања недоличних порука, те непримерен садржај могу пријавити Администрацији. Такође, ако имате проблема са регистрацијом или заборављеном шифром за сајтове Поуке.орг и Црква.нет, пошаљите нам поруку у контакт форми да Вам помогнемо у решавању проблема.
© ☦ 2021 Сва права задржана.