Драге браћо и сестре- гледамо се и даље.
На већу Божију славу!
By МАРКО Мaленчић •
На молбу оца Ивана постављам Вам емисју и пројекат у којој учествује и моја маленскост. То је емисија Јутарњег програма РТС.
Драге браћо и сестре- гледамо се и даље.
На већу Божију славу!
1
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах