У Парохијском дому храма св. Саве на Врачару у оквиру редовних духовних трибина понедељком, на тему „Манастири – Мисија и лепота“ беседила је архитекта мр Гордана Марковић, дугогодишњи директор Републичког завода за заштиту споменика, угледни представник своје струке и неуморни посленик културе. Гошћу је најавио и представио протојереј-ставрофор Драгомир Убипариповић.
-
By Срђан Ранђеловић •
Мр Гордана Марковић: „Манастири – мисија и лепота“ (аудио)Збор зборила господа хришћанска – мр Гордана Марковић: „Манастири – мисија и лепота“
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 1 Скривених, 893 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах