На филму ,,Celebration Day" наћи ће се снимци са концерта из лондонске O2 Арене, одржаног у част Ахмета Ертегана, покојног оснивача ,,Atlantic Records-а".
Оснивачима бенда Џону Полу Џоунсу, Џимију Пејџу и Роберту Планту, придружио се Џејсон, син покојног бубњара Џона Бонама на двочасовној свирци одржаној 10. децембра 2007. Био је то први концерт бенда после 27 година, а карте су дељене преко лутрије.
Од скоро 20 милиона пријављених извучено је 18.000 срећника.
Након званичне премијере 13. септембра ,,Celebration Day" ће се приказивати у биоскопима од 17. октобра, а DVD издање биће у продаји од 19. новембра.
Извор: B92.net
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах