Јусуфспахић је констатовао да је до појаве вехабизма и недавног хапшења вехабија у Србији дошло због тога што је “кућа запуштена” и што Исламска вјерска заједница на овим просторима није уређена.
“Ако би се уредило да постоји Исламска вјерска заједница која није уљез у Србији, онда би сваки муслиман схватио да вјеру може јачати овдје, у улици србијанској”, рекао је Јусуфспахић за Б92.
Он је поводом Рамазанског бајрама рекао да је са “Богом и празна чаша пуна” и да вјерници свих вјероисповјести требају тежити да “управо Бога ставе на врх својих срца”.
“Ако смо Бога поставили на престо, онда у њему има простора само за добро”, поручио је Јусуфспахић.
(Срна)
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах