На дан 23. августа 2013 год. Њихова Преосвештенства, Епископ полошко-кумановски и Мјестобљуститељ дебарско-кичевски г. Јоаким, Епископ брегалнички и Мјестобљуститељ битољски г. Марко и Епископ стобијски и Мјестобљуститељ струмички г. Давид, посетили су Блажењејшег Архиепископа охридског и Митрополита скопског г.г. Јована и у краћем разговору, пренели му љубав и молитве верног народа за његов благослов и молитвено заступање.
Архиепископ охридски Јован је уверио Епископе да се осећа мало боље са здрављем, а свим припадницима Православне Охридске Архиепископије је послао свој архипастирски благослов, подстичући их да и у најразличитијим животним околностима, очувају радост у својим срцима.
Извор: ПОА
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах