-
By Ромејац
By Ромејац •
Епископ стобијски Давид - Васкршњи разговор,,Не мрзим македонске власти као ни представнике расколничке Македонске цркве, напротив, ја их волим, али не волим грех који чине према Архиепископу Јовану и верницима Православне Охридске Архиепископије", рекао је Преосвећени Епископ стобијски Давид за радио Слово љубве. Са Владиком смо разговарали о актуелној ситуацији у Архиепископији, наставку суђења Митрополиту Јовану, свештеницима, монасима и верницима, али и величини и значају Христовог Васкрсења. Разговор водила Марина Марић.
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 1 Скривених, 1196 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах