Свету Литургију служио је Епископ рашко-призренски г. Теодосије уз саслужење свештенства оближњих манастира и митровичког архијерејског намесништва. Након Литургије владика Теодосије благословио је славски колач и преломио га са игуманом манастира протосинђелом Василијем, који је потом заједно са братијом приредио за све учеснике данашњег славља трпезу љубави.



Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах