На сам празник, Владика Теодосије је служио Св. Литургију у манастирском храму уз саслужење више свештеномонаха и свештеника Епархије Рашко-призренске. Након освећења славског колача игуман манастира протосинђел Герасим са братијом за све госте је приредио трпезу љубави.
Извор: Епархија рашко-призренска
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах