да ће 11. августа 2013. године, у Катедралном храму у Босанском Петровцу, Његова Светост патријарх српски Г. Иринеј, заједно са архијерејима, служити Свету Архијерејску Литургију и у трон епископа бихаћко-петровачких увести новоизабраног Епископа бихаћко-петровачког Г. Атанасија.
Долазак патријарха српског Г. Иринеја у Босански Петровац предвиђен је у 8 сати и 45 минута, након чега ће у 9 часова и 30 минута започети Света Литургија.
Позивамо све православне вјерника и све људе добре воље да присуствују овом историјском чину за Епархију бихаћко-петровачку, те да заједно дочекамо патријарха и новоизабраног епископа.
ДОБРО НАМ ДОШЛИ!
Извор: Епархија бихаћко-петровачка
Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах