До сада је Саборни храм, који се иначе налази у строгом центру града, небројено пута био каменован и нападан од ''непознатих починиоца'', а овога пута вандали су исписали проусташке графите на зидовима храма и крајње гнусним натписима позивали на ново страдање напаћеног народа ових крајева.
Нажалост, овај храм је перманентно мета нецивилизованих вандала већ неколико година уназад, који својим потезима желе да сруше све мостове који воде ка суживоту. О овом злодјелу обавjештена је полиција. Надамо се да ће починиоци бити ухваћени и према њима примијенити се адекватне законске мјере и да овај случај неће остати само један од многих неријешених у последњих неколико година.
Извор: Епархија горњокарловачка




Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах