Разлог посете је семинар стручног усавршавања професора и наставника богословија, који се одржава под патронатом Светог Архијерејског Синода у организацији канцеларије за просвету наше Цркве. Семинар се одржава у Богословији Светих Кирила и Методија у Нишу и траје три дана.
Семинар је отворен данас, након служења свете Литургије коју су служили Његово Високопреосвештенство Архиепископ цетињски, Митрополит Црногорско-приморски Г.Амфилохије и Његово Преосвештенство Епископ нишки Г.Јован. Након прочитаног Јеванђеља све учеснике поздравио је Архипастир нишке дијацезе пожелевши свим учесницима благословен рад и пријатан боравак у Граду Нишу.
Беседа Епископа нишког Господина Јована
http://www.eparhijaniska.rs/images/audio/21.08.2014.Bogoslovija.mp3
Извор: Епархија нишка
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах