Након Св. Литургије је по обичају формирана литија која је кренула улицама града до централног трга где је Владика Теодосије са свештенством благословио славски колач и преломио га са председником општине као домаћином славе града. Владика Рашко - призренски Теодосије захвалио се бројним гостима који су дошли да заједно са Митровчанима прославе градску славу нагласивши значај народног јединства и солидарности.
Извор и фотогалерија: Епархија рашко-призренска

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах