Након Св. Литургије, Владика Атанасије је благословио и преломио колач са игуманом манастира протосинђелом Михајлом који је потом за свештенство и верни народ приредио славску трпезу.
Данашњој свечаности у Светим Архангелима присуствовао је и директор канцеларије Владе Србије за Косово и Метохију г. Александар Вулин са најближим сарадницима. У манастиру је тренутно у току обнова конака која се одвија захваљујући помоћи верника и Канцеларије за КиМ.
Извор: Епархија рашко-призренска

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах