Св. Архијерејском Литургијом началствовао је Владика Атанасије уз саслуживање бројних свештенослужитеља наше епархије. У Литургији су узеле учешћа стотине вјерника пристиглих са свих страна, како из села Поповог поља и градова Херцеговине, тако и гостију из Косовске Митрoвице и других градова Србије и Босне и Херцеговине. После литије око храма и резања славског колача, вјернима се бесједом обратио Владика Атанасије.
тонски запис бесједе:
Извор: Епархија ЗХиП
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах