У својој беседи Епископ Фотије је говорио о животу светитеља које празнујемо, као и о потреби да се сваки православни хришћанин уподобљава животу светитеља, како би ходио путем спасења, путем који води у Царство Небеско.
Епископ Фотије је данас прославио и јубилеј – тринаест година од увођења у трон Епископа далматинских.
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах