У својој бесједи епископ Герасим је нагласио значај храма за живот сваког хришћанина и напоменуо да увијек требамо бити спремни, јер се не зна ни дан, ни час када ће се десити други Христов долазак.
Епископа Герасима и његову пратњу, примили су г. Ана Кучић, замјеница градоначелника и предсједник градског вијећа г. Анто Недић. Тим поводом разговорано је о актуелним темама, као и о положају српске заједнице, те о изналажењу мјеста за градњу храма на подручју града Мали Лошињ, а за потребе тамошњих православних вјерника.
Извор: Епархија горњокарловачка
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах