У понедељак 3. јуна, на празник Св. Цара Константина и Царице Јелене, са почетком у 8 часова Његова Светост Патријарх српски Иринеј служиће са свим Архијерејима СПЦ Свету Архијерејску Литургију у храму посвећеном овим светитељима и Божјим угодницима у Нишу. У наставку Литургије следи резање славског колача и свечана градска литија.
Извор: Радио Слово Љубве
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах