Беседа о. Илије (Бухе) по Јеванђељу
2:43 мин.
By Срђан Ранђеловић •
У четвртак, 1. августа 2013. године, манастир Љубостиња је литургијски прославио једну од својих слава - Светог деспота Стефана (Лазаревића) и мати његову Ефросинију (кнегињу Милицу). Началствовао је протосинђел Илија (Буха) уз саслужење свештеника и ђакона крушевачке епархије. По Литургији пререзан је Славски колач и окупљени су отишли на Трпезу љубави.
Извор: Епархија крушевачка
Беседа о. Илије (Бухе) по Јеванђељу
2:43 мин.
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах